Média

Tiskové zprávy

Apple Professional Services poprvé v Česku a na Slovensku, nabízí je Logicworks.

16. 2. 2024

Logicworks nově nabízí služby Apple Professional Services, v rámci kterých dostanou klienti poradenství přímo od zástupců společnosti Apple. Unikátní služby pomáhají s nasazením Apple produktů u velkých podniků a institucí.

Číst

Logicworks spouští novou službu Experience Center, ukáže integraci Apple zařízení ve firemním prostředí

27. 11. 2023

Společnost Logicworks spouští v Česku a na Slovensku jedinečnou službu, která přinese firemním zákazníkům zážitek v podobě živých ukázek vhodné integrace Apple zařízení do firemního prostředí na reálných příkladech.

Číst

Logicworks je první firmou v Česku a na Slovensku součástí Apple Consultants Network

25. 9. 2023

Tuzemská společnost Logicworks se stala prvním partnerem s certifikací Apple Consultants Network na území České a Slovenské republiky. Díky této certifikaci získávají klienti na obou trzích IT podporu na enterprise úrovni.

Číst

Nová služba firmám nahradí poškozené zařízení od Applu do pár hodin

10. 5. 2023

Tuzemská společnost Logicworks přišla s novou službou, která umožňuje minimalizovat přestávky v práci kvůli vadnému nebo poškozenému zařízení Apple. Zaměstnanci tak mohou pokračovat v práci bez jakéhokoli zpoždění.

Číst

Společnost Logicworks se stala partnerem Kandji

7. 11. 2022

Společnost Logicworks se stala partnerem MDM řešení Kandji. Nově tak dokáže zákazníkům zajistit jeho implementaci do firemní infrastruktury, nasazení na Apple zařízení, prodej licencí a následnou podporu.

Číst

Společnost Logicworks se stala Jamf MSP Partnerem

1. 5. 2022

Společnost Logicworks získala status Jamf MSP Partner, který umožňuje jak prodej licencí a implementaci Jamf řešení do firemní infrastruktury klienta a jejich nasazení na Apple zařízení s následnou podporou.

Číst

Společnost Logicworks poskytuje službu automatické registrace zařízení

3. 10. 2021

Logicworks svým klientům nově umožňuje registrovat Apple produkty do programu automatické registrace zařízení pro firemní zákazníky a školství.

Číst

Společnost WESTech přebírá od Etnetera Group kontrolní podíl v Logicworks

30. 5. 2021

Na trhu vzniká silný hráč se zaměřením na Apple platformu pro B2B segment s působností v České republice a na Slovensku.

Číst

Logicworks se stává Microsoft Cloud partnerem

23. 9. 2020

Společnost Logicworks, s.r.o. se zapojila do programu TOP 300 Microsoft Cloud Partners určeného pro firmy poskytující nejen licence, ale především podporu při integraci Microsoft řešení.

Číst

Multimédia

Loga Logicworks

Stáhnout

Kontakt pro média