Společnost Logicworks, s.r.o. získala status Jamf MSP Partner, který umožňuje jak prodej licencí společnosti Jamf, tak i implementaci řešení Jamf Now nebo Jamf Pro do firemní infrastruktury klienta a jejich nasazení na Apple zařízení s následnou podporou.

MDM řešení, které používá sám Apple

Společnost Jamf je přední poskytovatel řešení hromadné správy (MDM) pro Apple zařízení, který díky svému zaměření výhradně na Apple vyniká oproti konkurenčním řešením nejširším portfoliem funkcionalit a nejrychlejší adopcí nových schopností iOS, iPadOS a macOS.

V nabídce produktů jsou dvě MDM řešení: Jamf Now pro základní management zařízení vhodný pro malé a střední podniky a Jamf Pro vhodný pro management zařízení v enterprise sektoru. Ale také sada důležitých doplňkových nástrojů pro macOS jako jsou například Jamf Connect pro správu identity, Jamf Protect poskytující ochranu koncových stanic proti malwaru a jiným bezpečnostním hrozbám.

Vyškolený, ale i zkušený tým

Tým Logicworks se může pochlubit nejen certifikacemi Jamf 100, Jamf 200 a Jamf 300, ale také zkušeností s úspěšnou integrací řešení Jamf Pro u velkého klienta v bankovním sektoru.

„Díky strategickému partnerství se společností Jamf jsme schopni poskytnout zákazníkům to nejlepší řešení na trhu a nabídnout jim naše zkušenosti s hromadnou správou.“, říká Ivan Malík, který zastává ve společnosti Logicworks, s.r.o. pozici CEO. 

Logicworks implementuje řešení hromadné správy Apple zařízení pro Enterprise a SMB a současně vyvíjí produkt Logicworks Sensei, který pomáhá firmám snižovat náklady na správu IT.