Moderní správa Apple zařízení ve firmách

Moderní správa Apple zařízení ve firmách

IT outsourcing – od technické podpory až po komplexní řešení na míru.

Přenechte nám starosti s centrální správou celého firemního IT. Postaráme se o vaši síť, služby i koncová zařízení. Vytvoříme komplexní plán rozvoje, díky kterému udržíte krok s aktuálními technologiemi.

Využijte zkušený support tým

Díky dostatečné odborné způsobilosti a certifikacím řeší support tým většinu požadavků již na první úrovni.

Nedílnou součástí služby je pravidelná podpora přímo u klienta (End User Support), která řeší běžné provozní požadavky.

A pro případ rychlého řešení požadavků je připravena vzdálená 1:1 podpora, díky které již nemusíte na řešení čekat.

Využíváme několik produktů typu Mobile Device Management (MDM), které zjednodušují centrální hromadnou správu Apple platforem. MDM usnadní instalaci software, nastavení zásad a omezení, zasílání dotazů do zařízení, vzdálené smazání nebo zamykání spravovaných zařízení.

Ať jde o operační systém, aplikace z App Store nebo přímo od výrobců, ovladače periferií nebo vlastní skripty, vše se instaluje automaticky a vzdáleně. Díky této automatizaci nezáleží na množství uživatelů. Vše probíhá najednou a čas potřebný k aktualizacím zůstává i přes jejich narůstající počet stále stejný.

Součást balíčku služeb tvoří také firemní App Store. Jedním kliknutím si nainstalujete software pro VPN připojení nebo nastavíte novou tiskárnu. Pokud bude k dispozici aktualizace, nativní aplikace vás sama upozorní. A v případě kritické aktualizace se postará o to, aby byla provedena ve stanoveném termínu.

Objevte službu Logicworks Sensei

Srdcem tohoto speciálního monitoringu je náš hardwarový senzor umístěný v lokální síti. Ten v reálném čase monitoruje firemní infrastrukturu a analyzuje data a včas detekuje hardwarové a softwarové chyby. V kombinaci se zkušenostmi našeho support týmu se jedná o velmi pokročilý monitoring.

Kontrolujeme rovněž koncová zařízení Mac. Ať už se jedná o hardwarové chyby, nestandardní hodnoty senzorů nebo potenciálně škodlivý software a ostatní bezpečnostní rizika a hrozby – naši technici mají vše pod kontrolou.

Více informací >

Správa sítě

Funkční infrastruktura tvoří základ správného fungování každé firmy. Součástí této služby je proto její průběžná a především včasná aktualizace. Vás tak již nepřekvapí žádné další náklady a nenadálé výpadky.

Správa inventáře

Dostáváte do rukou online nástroj s detailním a vždy aktuálním přehledem všech koncových stanic Mac. Potřebujete zjistit stáří počítačů, verze operačních systémů nebo nainstalované aplikace? Je to snadné – vše na pár kliknutí.

Správa hesel

Nezbytnou součástí správy je starost o citlivá data. Proto všechny naše systémy pro správu hesel používají 256bitové šifrování AES a techniku trojnásobného zabezpečení. Kvalitu hesel a ostatních tajností průběžně kontrolujeme a včas navrhujeme změny.

E-mail je povinný.
Napište váš dotaz nebo zprávu

Děkujeme za vaši zprávu, brzy vás budeme kontaktovat.