Apple bez starostí

Apple bez starostí

Podnikejte s nižšími náklady a bez starostí o hardware.

Hardware-as-a-service s balíčkem našich doplňkových služeb je nejjednodušší cestou, jak výhodně a efektivně využívat nejnovější Apple zařízení v rámci celé firmy.

Zapomeňte na finančně náročné pořizování hardware pro celou firmu, neplánované náklady na jeho údržbu nebo účetní odpisy. Využijte financování na operativní či finanční leasing s doplňkovými službami pro maximální komfort.

To vám přinese stabilizaci firemního cashflow, lepší plánování investic i zvýšení produktivity práce vašich zaměstnanců. Protože budou mít vždy k dispozici funkční a moderní nástroje. Frekvence obměny zařízení je na vás a data z vrácených zařízení vždy profesionálně odstraníme.

Nenechte se zaskočit náklady za odstranění poruch po skončení roční záruky výrobce. Veškerá zařízení jsou kryta prodlouženou zárukou na výrobní závady po celou dobu trvání služby.

S rostoucí mobilitou roste také riziko poškození (nejčastěji pád či polití) nebo odcizení. Na všechna zařízení proto nabízíme All-Risk pojištění, které pokrývá veškerá možná rizika. Předejděte těmto nečekaným nákladům. Vše vyřídíme za vás.

Když práce jednoduše nepočká, využijte NBD (Next Business Day) výměnu za odpovídajcí náhradní zařízení do druhého pracovního dne. Můžete tak pokračovat ve své práci bez prodlevy a bez starostí. Náhradní zařízení samozřejmě dopravíme přímo k vám.

Celkem bez starostí

iPhone 7

517 Kč

iPhone SE

624 Kč

iPhone XS

856 Kč

iPhone 11

1 011 Kč

iPhone 11 Pro

1 378 Kč
Celkem bez starostí

iPad

340 Kč

iPad mini

420 Kč

iPad Air

557 Kč

iPad Pro 11"

762 Kč

iPad Pro 12,9"

914 Kč
Celkem bez starostí

MacBook Air

922 Kč

MacBook Pro 13"
(2 porty)

1 182 Kč

MacBook Pro 13"
(4 porty)

1 728 Kč

MacBook Pro 16"
(6-core)

2 063 Kč

MacBook Pro 16"
(8-core)

2 446 Kč
Celkem bez starostí

Mac mini

700 Kč

iMac 21,5"

953 Kč

iMac 27"

1 490 Kč

iMac Pro

3 473 Kč

Mac Pro

4 075 Kč

Všechny ceny uvádíme bez DPH jako orientační přehled. Konkrétní kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

 • Mac mini

  Mac mini

  Celkem bez starostí 700 Kč
 • iMac 21,5"

  iMac 21,5"

  Celkem bez starostí 953 Kč
 • iMac 27"

  iMac 27"

  Celkem bez starostí 1 490 Kč
 • iMac Pro

  iMac Pro

  Celkem bez starostí 3 473 Kč
 • Mac Pro

  Mac Pro

  Celkem bez starostí 4 075 Kč

Všechny ceny uvádíme bez DPH jako orientační přehled. Konkrétní kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

 • MacBook Air

  MacBook Air

  Celkem bez starostí 922 Kč
 • MacBook Pro 13" <br>(2 porty)

  MacBook Pro 13"
  (2 porty)

  Celkem bez starostí 1 182 Kč
 • MacBook Pro 13" <br>(4 porty)

  MacBook Pro 13"
  (4 porty)

  Celkem bez starostí 1 728 Kč
 • MacBook Pro 16" <br>(6-core)

  MacBook Pro 16"
  (6-core)

  Celkem bez starostí 2 063 Kč
 • MacBook Pro 16" <br>(8-core)

  MacBook Pro 16"
  (8-core)

  Celkem bez starostí 2 446 Kč

Všechny ceny uvádíme bez DPH jako orientační přehled. Konkrétní kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

 • iPad

  iPad

  Celkem bez starostí 340 Kč
 • iPad mini

  iPad mini

  Celkem bez starostí 420 Kč
 • iPad Air

  iPad Air

  Celkem bez starostí 557 Kč
 • iPad Pro 11"

  iPad Pro 11"

  Celkem bez starostí 762 Kč
 • iPad Pro 12,9"

  iPad Pro 12,9"

  Celkem bez starostí 914 Kč

Všechny ceny uvádíme bez DPH jako orientační přehled. Konkrétní kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

 • iPhone 7

  iPhone 7

  Celkem bez starostí 517 Kč
 • iPhone SE

  iPhone SE

  Celkem bez starostí 624 Kč
 • iPhone XS

  iPhone XS

  Celkem bez starostí 856 Kč
 • iPhone 11

  iPhone 11

  Celkem bez starostí 1 011 Kč
 • iPhone 11 Pro

  iPhone 11 Pro

  Celkem bez starostí 1 378 Kč

Všechny ceny uvádíme bez DPH jako orientační přehled. Konkrétní kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

Často kladené dotazy

Pro koho je určena služba Apple bez starostí?

Službu poskytujeme společnostem, které hledají způsob, jak starosti a náklady spojené s životním cyklem zařízení přenechat externímu dodavateli. Službu může získat každá společnost či podnikatel, které projdou ověřením bonity u leasingové společnosti. Minimální výše předmětu leasingu je 20 000 Kč bez DPH. Nabídka a zpracování leasingové žádosti není zpoplatněna a akontace je nulová. Platíte tedy až první měsíční splátku po převzetí předmětu leasingu.

Na jaké produkty se Apple bez starostí vztahuje?

Se službou Apple bez starostí si lze pořídit jakýkoliv produkt značky Apple v libovolné konfiguraci. Do balíčku produktů a služeb dokážeme přidat i vybrané produkty jiných značek (např. tiskárny, disková úložiště, síťové prvky a další). Na některá zařízení však nelze poskytnout všechny uvedené služby. Detailní informace vám poskytnou naši obchodní zástupci.

Na co vše se vztahuje prodloužená záruka?

Prodloužená záruka se po zvolenou dobu vztahuje na naprosto stejný rozsah jako zákonná záruka. Naopak se nevztahuje na jakékoliv mechanické poškození či odcizení.

Na co vše se vztahuje komplexní All-Risk pojištění?

All-Risk pojištění se vztahuje na všechna náhlá a nepředvídaná poškození, zničení nebo odcizení. Jde například o živelní pohromy, odcizení (nikoliv prostou krádež) a jakékoliv mechanické poškození pádem, politím, a podobně. Výše spoluúčasti je 0 Kč.

Jak funguje Next Business Day výměna?

Nejprve nás kontaktujete (e-mailem či telefonicky na číslo uvedené ve smlouvě) a my obratem odešleme na vaši náhradní zařízení, které dorazí do následujícího pracovního dne od nahlášení problému. Poté původní zařízení vyzvedneme a provedeme jeho opravu. Během opravy tak máte adekvátní zařízení a můžete bez přerušení pracovat. Tato služba funguje i po dobu před dodáním nového zařízení při jeho odcizení, které je kryté pojištěním All-risk či pojištěním leasingové společnosti.

Jak probíhá vyřízení záruky a pojištění?

O celé vyřízení a likvidaci pojistné události se postaráme my. Stačí nás pouze kontaktovat (e-mailem či telefonicky na číslo uvedené v pojistné smlouvě) a následně k nám porouchané zařízení dopravit. Veškeré jednaní s pojišťovnou a autorizovaným servisem zařídíme my a fakturu za opravu v plné výši částky bez DPH proplatí pojišťovna.

Na jakou dobu lze službu Apple bez starostí zřídit?

Službu můžete využívat po neomezeně dlouhou dobu, jednotlivá zařízení pak v rozmezí jednoho až čtyř let. Ze zkušenosti však doporučujeme leasing mobilních telefonů na dva roky a tabletů a počítačů na tři roky.

Jaký je postup sjednání služby Apple bez starostí?

Nejprve od Vás budeme potřebovat název společnosti či živnosti pro předschválení leasingové žádosti a určení výše leasingového koeficientu, které je individuální. Pak společně vybereme zařízení vhodná pro vaše využití a následně vypracujeme individuální nabídku. Po shodě na finálním výběru odešleme žádost do leasingové společnosti pro přípravu smlouvy. Po podepsání smlouvy objednáme vybrané zboží a jakmile dorazí na sklad, předáváme proti podpisu předávacího protokolu přímo vám.

Kdo financování a pojištění zajišťuje?

Jelikož je pro nás naprostou prioritou flexibilita a individuální přístup ke klientům, spolupracujeme s více leasingovými společnostmi. Dokážeme tak nabídnout menším klientům službu bez vstupních limitů a těm větším individuální cenové podmínky. Pojištění prodloužené záruky a All-risk zajišťuje společnost UNIQA pojišťovna, a.s.

S kým navazuji smluvní vztah?

Samotné financování nezajišťuje společnost Logicworks, s.r.o. nýbrž vybraná leasingová společnost. Leasingovou smlouvu tedy podepisujete přímo s ní a jednotlivé splátky platíte leasingové společnosti. Logicworks, s.r.o. vystupuje v tomto smluvním vztahu jako dodavatel a poskytovatel dodatečných služeb zahrnutých do celkové ceny předmětu leasingu.

Mohu v průběhu přidávat nová zařízení a je to složité?

Kdykoliv je možné pořídit další zařízení a to bez omezení počtu kusů či minimální ceny. Apple bez starostí se přizpůsobí růstu vašeho byznysu. Rozšíření smlouvy je ve většině případů pouhou formalitou a dodání dalších zařízení trvá v řádech dní (v závislosti na skladové dostupnosti).

Mohu měnit či vracet zařízení kdykoliv v průběhu smlouvy?

Vždy se vyberou nová zařízení podle vašeho přání na celou dobu trvání leasingové smlouvy (typicky 24 nebo 36 měsíců). Během této doby nelze zařízení vyměňovat či vracet dle potřeby. Zařízení lze předčasně vrátit pouze odstoupením od smlouvy a doplacením příslušné částky dle smlouvy. Pro kratší a naprosto flexibilní využití je vhodnější si zařízení pouze zapůjčit.

Jak probíhá obnova zařízení?

Měsíc před datem obnovy služby, která se vztahuje ke konkrétnímu zařízení, vás kontaktujeme prostřednictvím e-mailu a společně vybereme nový model zařízení. Pokud chcete svým zaměstnancům nabídnout možnost odkupu zařízení, stačí nás kontaktovat a tento odprodej zrealizujeme přímo se zaměstnanci. A pokud již zařízení nepotřebujete, můžete jej vrátit.

Lze si zařízení po ukončení leasingu ponechat?

I v případě operativního leasingu si lze zařízení po skončení smlouvy ponechat a to zaplacením odkupní ceny. Tu určuje před ukončením leasingové smlouvy přímo leasingová společnost na základě aktuální tržní ceny zařízení. Případně lze po domluvě stanovit odkupní ceny již při podpisu smlouvy a to procentuální výší z ceny zařízení dle kategorie zboží.

Kde mohu servisovat pronajatá zařízení a smím je upravovat?

Zařízení se službou Apple bez starostí smíte nechat opravovat výhradně u společností s certifikací Apple Authorized Service Provider uvedených na stránkách společnosti Apple. Jakýkoliv neautorizovaný zásah do zařízení je považován za porušení podmínek. Výjimku tvoří tzv. uživatelsky vyměnitelné komponenty (například operační paměti u iMac 27”). S jakoukoliv opravou vám rád pomůže přímo náš supportní tým.

prev
next

Co říkají o službě naši klienti?

 • Se službami Logicworks, které využíváme již několik let, jsme moc spokojeni. Oceňujeme především rychlost, vstřícnost a přátelský přístup.

  MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

  MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

  Dita Maroulová, Support Office Coordinator

 • S Logicworks, s.r.o. spolupracujeme dlouhodobě a s jejich službami jsme nesmírně spokojeni. Oceňujeme zejména jejich profesionální přístup, ochotu, rychlost jednání a vstřícnost.

  abdoc technology s.r.o.

  abdoc technology s.r.o.

  Hoang Anh Vu, CEO

 • Díky Logicworks máme jistotu, že budeme mít k dipospozici vždy nejnovější technologie a to i v případě náročnějších strojů pro grafiku či animaci, bez nutnosti nadměrných počátečních investic.

  MUSTARD s.r.o.

  MUSTARD s.r.o.

  Daniel Göringer, Executive Director

E-mail je povinný.
Napište váš dotaz nebo zprávu

Děkujeme za váš zájem – brzy vás budeme kontaktovat.