Firemní konzultace

Firemní konzultace

Uplatněte naše know-how z Apple světa i ve vaší firmě.

Díky naším znalostem a zkušenostem s nejmodernějšími Apple technologiemi posouváme vaše podnikání kupředu. Potřebujete poradit s integrací Apple zařízení nebo jejich správou? Jste na správné adrese.

Poradenství

Firmy z celého světa napříč všemi obory si závratným tempem osvojují mobilní a cloudové technologie s cílem maximalizace své efektivity. Abyste mohli tyto technologie naplno využít i vy, potřebujete správné informace. Společně vytvoříme dlouhodobou vizi a zásadně zlepšíme fungování vaší firmy. 

Audit

Audit potřebujete vždy, kdy chcete zjistit v jakém stavu se nachází aktuální ICT vybavení – především infrastruktura a koncové stanice. Zaměřuje se na funkčnost, bezpečnost a optimalizaci nákladů a jeho výsledek vám dává do rukou podklady pro vaše další správné rozhodování.

Workshopy

Workshopy zaměřené na produkty Apple ve firemním prostředí. Radíme IT oddělením jak spravovat zařízení a přitom neomezovat uživatele. Učíme zaměstnance svá zařízení efektivně používat, a tím zvýšit jejich produktivitu.

Přechod na Apple

Provedeme vás celým procesem výběru vhodných zařízení, jejich integraci až po následnou správu. Přidejte se ke společnostem nabízejícím benefit Employee Choice – volbu Apple zařízení pro vyšší produktivitu a loayalitu zaměstnanců a úsporu nákladů na IT.

Hromadná správa

Pomůžeme vám vybrat vhodné nástroje pro jejich hromadnou správu, nastavit bezpečnostní politiky, restrikce a automatizovat prvotní konfiguraci zařízení. Díky MDM (Mobile Device Management) budete mít plně pod kontrolou veškerá koncová zařízení ve firmě. 

E-mail je povinný.
Napište váš dotaz nebo zprávu

Děkujeme za váš zájem – brzy vás budeme kontaktovat.