Implementace moderních technologií

Implementace moderních technologií

Spravujte centrálně veškerá Apple zařízení, síťové prvky i úložiště.

Pomáháme IT týmům implementovat nové technologie do firemní infrastuktury, ať jde o Apple zařízení společně s nástroji hromadné správy, bezpečné sítě nebo velkokapacitní disková úložiště. Přejděte snadno a rychle za plynulého chodu vaší firmy.

Využíváte již ve své firmě Apple zařízení a chcete je efektivně spravovat? Pomáháme s kompletním nastavením správy – od bezpečnostních politik a aktualizací přes automatickou instalaci software, tiskových front, popřípadě skriptů až po monitoring a inventarizaci zařízení.

Integrace do firemní infrastruktury

Při přechodu na macOS a iOS napojíme Apple zařízení do vaší Active Directory domény, korporátní VPN a 802.11X sítě. Ať už se ve vašem případě jedná o ověření certifikátem pro uživatele nebo zařízení, Single Sign-On v prostředí macOS nebo funkční mapování síťových prostředků.

Zabezpečení Apple zařízení

Zabezpečte firemní zařízení proti odcizení dat i krádeži. Nástroje hromadné správy umožňují centrálně vynutit šifrování dat a vzdáleně zařízení mazat či zamykat. Mějte pod kontrolou nainstalovaný software, aby byl vždy aktuální a neobsahoval známé zranitelnosti.

Díky našemu řešení vám k okamžitému užívání dnes stačí pouze vybalit nové Apple zařízení z krabice a zapnout ho. Konfigurace a software jsou nainstalovány zcela automaticky včetně bezpečnostních politik. Stačí spustit aplikace a začít pracovat. Následně pak můžete své iPhony, iPady anebo Macy snadno spravovat na dálku.

Dodejte zaměstnancům všechny potřebné nástroje pro jejich práci. Už žádné složité postupy, jak do zařízení dostat software. Veškeré programy budou automaticky předinstalované nebo dostupné v přehledném interním App Store. Nasaďte pohodlně nové aplikace z Apple App Store i jiných distribučních kanálů.

Profesionální síťová úložiště značky Synology vám umožňují okamžitě pracovat se stovkami gigabajtů dat. Připravíme pro vás robustní řešení pro zajištění nepřetržitého provozu i při výpadku primárního úložiště. Díky pravidelné Off-Site záloze se rovněž nemusíte bát, že byste přišli o všechna data kvůli krádeži nebo živelné pohromě.

Stavíme centrálně spravované bezpečné sítě, které lze snadno monitorovat a v budoucnu podle potřeby škálovat. A díky nejnovějším bezdrátovým technologiím tak nemusíte u obrazovek svých Apple zařízení na nic čekat – přístup k firemním datům a internetovým službám je okamžitý. Platforma rovněž umožňuje instalaci nenáročných bezpečnostních kamer na kritická místa kanceláře.

E-mail je povinný.
Napište váš dotaz nebo zprávu

Děkujeme za váš zájem – brzy vás budeme kontaktovat.