Česká firma LIFT OFF vytvořila dokonalý a nadčasový batoh (nejen) pro váš MacBook

Firma LIFT OFF, která se pohybuje na trhu již od roku 2010, v současné době vyrábí elegantní brašny na kolo. Jejich příběh začal právě v roce 2010, kdy se parta kamarádů se zálibou v cyklistice rozhodla, že začne vyrábět stylové brašny na vyjížďku nejen po městě.

Můžeme pyšně říci, že jsme jako první na světě vytvořili brašnu, která kombinuje klasickou kabelu přes rameno s cyklistickou taškou. Ale představit tento produkt a vůbec si začít říkat LIFT OFF vyžadovalo spoustu tvrdé práce (víc, než jsme si kdy dokázali představit), pokusů, omylů a mnoho probdělých nocí.

Letos ovšem tento vynikající projekt dostal zcela nový směr. Tým LIFT OFF vytvořil modulární batoh, který si budete moci sami nakonfigurovat (poskládat) a podle potřeb využívat jednotlivé části. Batoh je momentálně nabízen v předprodeji a cena se pohybuje od 3888 Kč do 6318 Kč. Jedná se o ceny, které jsou nabízeny pouze v předprodeji a oficiální prodej začne na konci léta. Pokud se pro batoh tedy rozhodnete, teď je ta správná doba pro koupi. Osobně jsme měli tu čest se na batoh podívat a můžeme vám říci, že se máte rozhodně na co těšit.

Začátkem léta také započala LIFT OFF TOUR 2016 a cílem je představit batoh v několika zemích Evropy. Partnery této TOUR jsou například značky jako: Mini, MANA, ZEW, Etnetera Logicworks, Bang & Olufsen a FESTKA. Průběh TOUR je komunikován prostřednictvím sociálních sítí. Teď ovšem zpátky k batohu.

Základem batohu je platforma NAUT, která je univerzálním nosičem všech modulů LIFT OFF. Na rozdíl od většiny batohů má pevná vyztužená záda, a tak se nikdy nestane, že by Vás něco tlačilo, ať už bude mít náklad jakýkoliv tvar. Velkou pozornost jsme věnovali prodyšnému polstrování, které směřuje váhu a tlak přesně tam kam má a zajišťuje skvělou ergonomii. Samozřejmostí jsou nastavitelný hrudní pás s odepínatelným bederním pásem pro perfektní fixaci.

_DSC1854

Modul URBA byl vyvinut pro dobývání městských džunglí a s těmi nejvyššími nároky na funkčnost a kvalitu. Jeho pevná voděodolná skořepina je pevně vyztužena, aby chránila všechnu Vaši výbavu. Vnitřek je plný praktických kapes pro dokonalou organizovanost, nabízí prostor až pro 17“ notebook, odepínatelný kapsář a dokořán otevíratelné víko pro bezprostřední přístup k obsahu. URBA je nositelný i jako kufr díky bočnímu madlu a jeho krabicovitý tvar je ideální pro uskladnění.

instagramTHE GADGETS PROTECTOR

Samozřejmostí je velká super reflexivní část, díky které budou Vaše toulky městem bezpečné i v noci. Pro zachování elegance je vyvedená v černé barvě. Modulární systém NAUT je postaven na magneticko-mechanických sponách, díky kterým vyměníte moduly nebo připevníte příslušenství (jež brzy představíme) během několik sekund. Vše je snadné jako dětská skládačka a přitom dokonale pevné. Modul URBA je tak možné připevnit nejen k platformě NAUT, ale může být kombinován i s modulem ACTI.

_DSC9947

Jakmile budeme mít batoh k dispozici, napíšeme podrobnou recenzi. Mezitím se můžete podívat na toto úžasné video:

Zeleny Panter

Leave a reply