Nový iPhone 7

již brzy u Vás

iphone7-jetu

iPhone 7 dramaticky rozvíjí nejdůležitější aspekty iPhonu. Má nové vyspělé soustavy fotoaparátů. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Stereo reproduktory, jejichž zvuk Vás pohltí. Nejjasnější, nejbarevnější displej iPhonu. Odolá postříkání a vodě. A po všech stránkách stejně přesvědčivě i vypadá. Tohle je iPhone 7.

Snese kapku vody. I moře obdivu.

iPhone 7 se dostává na novou úroveň inovace a preciznosti. Temně černá barva je úplně jinde než všechno, co Apple zatím udělal. Tělo je odolné proti postříkání a vodě. Tlačítko plochy je od základu přestavěné. A nová unibody konstrukce iPhonu 7 s bezešvým zaoblením se stejně dobře drží i vypadá.

iPhone3

Apple na MAX: iPhone 7 a další novinky

Zcela nový fotoaparát vyšel na světlo.

iPhone je nejoblíbenější fotoaparát na světě. V Apple ho kapánek přestavěli – přidali optickou stabilizaci obrazu, clonu ƒ/1,8 a šestičlenný objektiv. Takže dělá ještě lepší fotky a videa při slabém světle. A protože zachycuje barvy v širokém rozsahu, fotky a Live Photos z něj vycházejí ještě živější.

iphone-foto

Fotoaparát iPhonu 7 Plus

Dva fotoaparáty, které fotí jako jeden.

iPhone 7 Plus nemá jen jednu zbrusu novou fotografickou soustavu – má dvě. Stejný 12MP širokoúhlý fotoaparát, jako je na iPhonu 7, doplňuje 12MP fotoaparát s teleobjektivem, kterým si obraz přitáhnete. I z dálky tak uděláte kvalitní záběry. A díky úplně novému efektu hloubky ostrosti (k dispozici už brzy) budou Vaše portréty vyvolávat obdiv.

iphone7Plus-kamera

Zdaleka nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu.

Prakticky všechno na iPhonu ožívá na jeho displeji. Na něm si prohlížíte fotky, zprávy, videa i nespočet dalších věcí, které Vám vyplňují den. Displej iPhonu 7 používá stejný barevný prostor jako digitální kina, takže se na všechno budete dívat v podstatně jasnějších a živějších barvách. Protože všichni si zasloužíme trochu rozzářit den.

iphone7-retina

Čip A10 Fusion

Vůbec nejvýkonnější čip ve smartphonu.

iPhone 7 jede na nejvýkonnějším čipu, jaký se kdy ve smartphonu objevil. Je nejen rychlejší než jakýkoli předchozí iPhone, ale taky úspornější. Čip A10 Fusion je totiž postavený na úplně nové architektuře, která podává větší výpočetní výkon, když ho potřebujete, a víc šetří baterii, když ho nepotřebujete. Na iPhonu s vůbec nejdelší výdrží baterie můžete pracovat dvakrát rychleji než na iPhonu 6 a každým nabitím získáte víc času.

iphone-a10

iPhone. Teď stereo.

iPhone má poprvé stereo reproduktory. S dvakrát silnějším zvukovým výstupem než iPhone 6s a s větším dynamickým rozsahem. Ať posloucháte hudbu, sledujete videa, nebo voláte s hlasitým odposlechem, iPhone 7 hraje na plné pecky.

iphone-stereo

Wi‑Fi a mobilní sítě

Rychlejší 4G LTE s nejlepším roamingem po celém světě.

iPhone 7 podporuje sítě 4G LTE Advanced se stahováním dat rychlostí až 450 Mb/s – o víc než 50 procent rychleji než iPhone 6s a třikrát rychleji než iPhone 6.5 A protože podporuje ještě víc pásem LTE, budete moci využívat nejlepší globální roaming ze všech smartphonů na trhu. Šťastnou cestu.

iphone7-wifi

Software

iOS 10. Proto se iPhonu nic nevyrovná.

Prostředí iOS na iPhonu a iPadu je neuvěřitelně osobní a praktické. Krásně vypadá a snadno se ovládá. Inteligentní návrhy se zobrazují právě tehdy, kdy potřebujete. A vyspělé technologie chrání Vaše soukromí a zajišťují bezpečnost. Jakmile si iOS osaháte, pochopíte, proč tolik lidí nedá na iPhone a iPad dopustit.

ios10

AirPods

Zamotají Vám hlavu. Bez drátů. Bez námahy.

Jen je vytáhnete a jsou připravené k použití se všemi zařízeními. Dejte si je do uší a hned se připojí. Začněte mluvit a bude Vám krásně rozumět. Apple představuje AirPods. Snoubí jednoduchost s technologií jako nikdy předtím. A pak, že kouzla neexistují.

airpods