Půjčte si iPad

na 1 den i na několik měsíců

od 264 Kč bez DPH

Nemusíte kupovat

Stačí zapůjčit

Zajistíme iPady na vaše (firemní) akce

Tablety si již dlouhou dobu nacházejí místo u stále většího počtu lidí a stávají se tak neuvěřitelně univerzálním a potřebným zařízením. Mohou pomoci propagovat Vaše výrobky a služby pomocí interaktivní formy. Tablety od společnosti Apple (iPady) jsou elegantní, cool a snadno přizpůsobitelné pomocí aplikací a dalšího obsahu. Papírová forma propagace a další výtisky se pomalu stávají minulostí. Obchodní prezentace, konvence a další firemní akce se v dnešní době musí spoléhat na špičkové technologie, mezi které iPad samozřejmě patří! Pokud se Vám nákup iPadů nevyplatí, využijte naší půjčovnu a získejte Vámi zvolený počet iPadů na Vámi zvolenou dobu. Ovládáme také individuální nastavení nebo centrální synchronizaci.

Kolik to stojí?

hot!

Denní

krátkodobý pronájem
264 Kčbez DPH
za den

K čemu využít jednodenní zápůjčku

  • vyzkoušení iPadu
  • jednodenní školení
  • elektronická kontrola vstupenek
hot!

Měsíční

dlouhodobý pronájem
4050 Kčbez DPH
za měsíc

K čemu využít měsíční zápůjčku

  • vývoj aplikace
  • vývoj mobilního webu
  • různé firemní akce

Proč si iPad půjčit?

Tablety nabízí zvýšenou flexibilitu, produktivitu a mobilitu. Pomocí iPadu tak můžete vytvořit skutečně interaktivní zážitek pro všechny své stávající, ale i nové klienty. Proč si ovšem iPady půjčit a nekoupit? Je to jednoduché! Kolikrát se jedná pouze o jednorázové akce a nákup všech potřebných iPadů není výhodný. Nebo si iPady nakonec nakoupíte, ale po skončení pořádané akce zjistíte, že pro ně nemáte další využití. Proto je tu naše Apple půjčovna, kde si můžete zvolit libovolný počet iPadů na libovolnou dobu. Po skončení akce se tak nebudete muset trápit tím, co dělat s nakoupenými iPady.

Proč si iPad půjčit?
Chci si půjčit iPad

K čemu iPad využít

V dnešní době neexistuje lepší způsob, jak prezentovat svou firmu a nabízené produkty (služby), než pomocí iPadu a připojení k internetu. To se postupně stává hlavním důvodem, proč si stovky firem zapůjčí iPady, jako absolutní nutnost pro pořádání firemních akcí, veletrhů a dalších společenských událostí. Pomocí iPadu můžete na své akci zobrazit firemní videa, spustit a nechat návštěvníky otestovat Vaší aplikaci, vytvořit průzkum nebo prezentovat své webové stránky.

Co k němu dostanete?

Ke každému iPadu vám zapůjčíme také napájecí / synchronizační kabel a USB adaptér. Případně napájecí box na 10 iPadů. Pro ochranu iPadu můžeme na přání přidat kožený obal. Abyste nebyli odkázání pouze na Wi-Fi připojení, můžete si zapůjčit verzi Wi-Fi + Cellular pro mobilní připojení k internetu. Za poplatek je také možné zapůjčit datové SIM karty s limitem až 50 GB.

ipad-obal

Nechce se Vám psát a čekat?

Zavolejte nám.

O půjčovně napsali