Zápůjčky iPadů

Posuňte hranice prezentace svých služeb s libovolným počtem iPadů.

Proč kupovat,

když si můžete zapůjčit?

iPady pro všechny vaše firemní akce

Papírová forma propagace je minulostí. Obchodní prezentace, konference, firemní akce – to je jen malý zlomek událostí, kde můžete využít iPad. Je to neuvěřitelně univerzální spolehlivý nástroj, který Vám pomůže propagovat vaše služby a výrobky interaktivní formou. Tablety “designed by Apple” jsou nejen elegantní, ale zároveň i snadno přizpůsobitelné, aby nejlépe vyhovovaly jak vašim, tak i klientským potřebám. A u nás vám tuto špičkovou technologii zapůjčíme za velmi výhodnou cenu – na jak dlouho budete potřebovat.

Na kolik Vás to vyjde?

hot!

Denní

krátkodobý pronájem
264 Kčbez DPH
za den

K čemu využít jednodenní zápůjčku

  • vyzkoušení iPadu
  • jednodenní školení
  • elektronická kontrola vstupenek
hot!

Měsíční

dlouhodobý pronájem
4050 Kčbez DPH
za měsíc

K čemu využít měsíční zápůjčku

  • vývoj aplikace
  • vývoj mobilního webu
  • různé firemní akce

Proč si iPad půjčit?

S iPady budete více flexibilní, produktivní a mobilní. Proč si tedy iPady rovnou nekoupit, ale “pouze” půjčit? Z jednoho prostého důvodu. Mnohokrát se stane, že jednorázově potřebujete zařízení, kdy nákup není finančně výhodný. Nebo zařízení, které v tu chvíli zrovna potřebujete, nakonec nakoupíte, ale následně zjistíte, že pro ně už nebudete mít další využití. Anebo zrovna potřebujete více iPadů než máte aktuálně k dispozici. A pro všechny tyto situace jsme tu my. V naší půjčovně si můžete půjčit jeden iPad nebo klidně padesát. Přesně podle toho, kolik se vám jich bude hodit a na jak dlouho je budete potřebovat.

Proč si iPad půjčit?
Chci si půjčit iPad

K čemu iPad využít

V dnešní době není jednodušší a spolehlivější nástroj, se kterým můžete prezentovat svoji firmu, produkty a služby. I to je jedním z důvodů, proč se iPad stává standardem pro firemní prezentace. Je jedinečný svojí všestraností – a je jen na vás jakou roli mu přidělíte. Ať už asistenta při pořádání firemních či klientských večírků, přenosný přehrávač firemních videí, testovací zařízení vaší aplikace, průzkum veřejného mínění nebo jako informační stojan. To vše a mnohem více umí jen iPad.

Co vše můžeme nabídnout?

Ke každému zapůjčenému iPadu dostanete napájecí/sychronizační kabel a USB adaptér. V případě většího počtu iPadů a v rámci úspory zásuvek vám poskytneme nabíjecí boxy na 10 iPadů. Každý iPad je také opatřen ochranným sklem a Smart Coverem pro zajištění maximální bezpečnosti. A pokud iPady budete používat mimo dosah WiFi sítě, za mírný poplatek vám můžeme zapůjčit datové SIM karty s limitem až 50 GB nebo přímo router, který pokryje signálem prostor celé akce. Zároveň jsme schopni vám zařízení nastavit na míru – např. uzamknout iPad na jednu určitou aplikaci, hromadně nainstalovat požadované aplikace na všechny iPady nebo třeba nakonfigurovat WiFi síť, aby se iPady automaticky připojily k internetu.

ipad-obal

Nechce se Vám psát a čekat?

Zavolejte nám.

O půjčovně napsali