Váš autorizovaný Apple partner

již od roku 2004

zeleny-panter-maskot

Něco málo o nás

Působíme na českém trhu již od roku 2004 a jsme držitelem certifikace Apple Authorized Reseller pro B2B segment v České republice. Mezi naše hlavní činnosti patří firemní support, SLA a podpora pro IT oddělení ve firmách, poradenství, školení, mobile device management (MDM), audity a dále servis či prodej technologií Apple. Kromě toho máme také vlastní půjčovnu iPadů a zajišťujeme pronájem Apple techniky do firem v ČR a SR.

Trocha historie

Během sedmi let se společnost rozrostla do podoby, kdy získala stabilní pozici na trhu jako Apple středisko pro firmy. Na konci roku 2012 došlo ke spojení se společností Etnetera Electronics, s.r.o. Jde o synergii mezi vývojovým domem značky nsparkle (www.nsparkle.cz) a znalostní doménou Logicworks. V roce 2016 jsme také získali status Apple Authorized Reseller a stali jsme se tak oficiálním partnerem společnosti Apple v České republice, se zaměřením na B2B.

logicworks-panter
panter

Naše mise & poslání

Naším posláním je po všech stránkách spokojený klient. Fungující a spolehlivé IT zázemí je základem každé prosperující firmy. Proto jsme tu my se silnou orientací na klienta, zákaznickou podporou, skvělým servisem a produkty firmy Apple, které patří ke špičce na trhu IT. Přestože pracujeme v oboru informačnich technologií, chceme komunikovat se svými zákazníky jazykem, kterému rozumí.

Píšeme si blog

Proud našich poznatků a myšlenek