Zápůjčky iPadů

Zápůjčky iPadů

Posuňte prezentaci svých služeb na vyšší úroveň s libovolným počtem iPadů.

Pořádáte jednodenní akci v kongresovém centru nebo potřebujete iPady na týdenní školení? Neřešte prezentaci z papírů a využijte službu Zápůjčky iPadů. Dostanete tak do rukou moderní, bezpečné, elegantní a ekonomické řešení – ať již na den, týden nebo několik měsíců.

iPady jsou skvělé. Ale proč půjčit?

Kromě toho, že zápůjčka na daný čas stojí zlomek pořizovacích nákladů, šetříte i značný čas s jejich nastavením. Zapůjčené iPady konfigurujeme přesně podle vašich potřeb – od brandingu přes instalaci aplikací až po technické parametry. Stačí je tedy pouze zapnout, další nastavení řešit nemusíte.

Získáte bezpečné a efektivní řešení se snadnou obsluhou. Pokud potřebujete aktualizovat aplikace, smazat některá zařízení nebo zablokovat, pošlete požadavek na technickou podporu a vše provedeme vzdáleně. iPady jsou vždy připravené k práci. Plně nabité, vybavené ochranným sklem a obalem je odesíláme dopravní službou až na místo určení. Dobu zapůjčení si určujete vy.

Využijete je kdekoliv

Papírová forma propagace je minulostí. Spolehněte se na špičkovou technologii, kterou využijete na výstavách, konferencích, školeních nebo firemních prezentacích produktů a služeb. Záleží jen na vaší představivosti, jaký jim vdechnete život.

Ať už z nich potřebujete vytvořit asistenty při pořádání firemních či klientských večírků, přenosné přehrávače firemních videí, testovací zařízení vaší aplikace, nástroje pro sběr dat bez možnosti úniku osobních dat nebo jednoduše jako informační stojan.

Konfigurace na míru

Chcete mít iPady automaticky připojené k vaší Wi-Fi, obrandované vlastní tapetou nebo omezit některou jejich funkci (např. kameru)? Nakonfigurujeme vám zařízení tak, jak si přejete. 

Datové SIM karty

Žádná Wi-Fi v dosahu? Nevadí. Využijte datové SIM karty s přednastaveným limitem dat v rozmezí 1,5 GB až 50 GB a zůstaňte připojeni bez omezení.

Další příslušenství

iPady vždy opatříme ochranným sklem, pouzdrem a kabelem s USB adaptérem. Nebo si rovnou půjčte nabíjecí boxy vždy pro 10 iPadů, přenosné Wi-Fi routery či Apple Pencil.

base

Často kladené dotazy

O jaké modely iPadů jde?

Všechny iPady jsou 6. generace (model 2018) s velikostí úložiště 32 GB a v černé barvě. Jde o verzi WiFi + Cellular – tedy s možností vložení datové SIM karty. iPady také podporují Apple Pencil.

Jak jsou iPady vybaveny?

Všechny iPady jsou vybaveny napájecím adaptérem a synchronizačním kabelem, ochranným sklem a obalem Smart Case. Větší množství iPadů je dodáváno v nabíjecích stanicích po 10 iPadech. A samozřejmě desinfikovány.

Jaké datové tarify jsou k dispozici?

Vybrat si můžete datové tarify od 1,5 GB do 50 GB FUP.

Co dělat v případě vyčerpání datového limitu?

V takovém případě nás stačí kontaktovat telefonicky na číslo +420 770 135 135 nebo e-mailem na adresu sales@logicworks.cz. Datový limit vám obratem navýšíme.

Co je potřeba doložit při zapůjčení iPadu?

Pro ověření totožnosti je zapotřebí u FO doložit platný občanský nebo řidičský průkaz a kopii živnostenského listu, u zapůjčení PO doložit občanský nebo řidičský průkaz kontaktní osoby a dále opatřit předávací dokument a Smlouvu o zápůjčce razítkem společnosti.

Je potřeba složit kauci při zapůjčení iPadu?

Kauce při zapůjčení iPadů nepožadujeme.

Co dělat v případě ztráty nebo poškození?

V takovém případě je nutné škodu uhradit. Při poškození jde o cenu náhradního dílu, při ztrátě o cenu nového zařízení.

Na jak dlouho si lze iPady zapůjčit?

Minimální doba zápůjčky je 1 den. Maximální délka je vždy podle vašich aktuálních potřeb.

Co dělat v případě pozdního vrácení?

Pokud nestihnete iPady vrátit ve smluveném termínu do 18:00 hodin, účtuje se automaticky za každý následující den běžná denní sazba.

Lze si zapůjčit nebo vrátit iPad o víkendu či o státních svátcích?

O víkendu a o státních svátcích iPad vrátit ani zapůjčit nelze. V případě zapůjčení iPadu v pátek lze tedy vrátit zařízení nejdříve v pondělí - víkendové dny a státní svátky jsou zpoplatněny dle standardní ceníkové sazby.

Jak lze zápůjčku zaplatit, vyzvednout a vrátit?

Pokud si přejete, iPady lze po podpisu Smlouvy o zápůjčce a uhrazení půjčovného zaslat kurýrní službou na vaší adresu. Zapůjčení, vrácení a platbu lze provést také osobně kdykoliv v pracovní době od 9:00 do 18:00.

Co dělat, když jsem zapomněl iPady odhlásit z iCloudu?

Po ukončení zápůjčky jsou iPady automaticky kompletně smazány, a protože jsou spravovány naším vlastním MDM serverem, ani toto není problém.

Jaké další služby lze k iPadům objednat?

Cokoliv, co si budete přát – od kompletní konfigurace na přání, dodání iPadu s vaším obsahem až po vytvoření vlastní aplikace.

Jaká je cena zápůjčky?

Cena zápůjčky jednoho iPadu je 250 Kč bez DPH/den. Týdenní a měsíční zápůjčky jsou za zvýhodněnou cenu 1 350 Kč bez DPH, resp. 4 050 Kč bez DPH.

Jaká je cena datových SIM?

Cena základní datové SIM s 1,5 GB FUP je 290 Kč bez DPH. V případě potřeby většího limitu dat je k dispozici varianta s 30 GB FUP za 690 Kč bez DPH a také 50 GB za 1 190 Kč bez DPH.

prev
next

Co říkají o službě naši klienti?

 • Děkujeme firmě Logicworks za profesionální připravení a zapůjčení iPadů na základní kolo 22. ročníku BOHEMIA SEKT

  Trophée Professional

  Trophée Professional

  BOHEMIA SEKT, s.r.o.

 • Zrychlování dnešního světa není nic nového, je však důležité s ním zároveň udržet kvalitu. Logicworks je pro mě záruka rychlé reakce na poptávku a možnosti zapůjčit si kvalitní přístroje.

  Česká cesta spol. s r.o.

  Česká cesta spol. s r.o.

  Martin Kouřil

 • Od Logicworks si každoročně půjčujeme hromadu tabletů pro naše konference. Vozíme je přes celou republiku, a proto jsme velmi rádi, že s Logicworks vše šlape jako hodinky. Dodržování dohod, spolehlivost, ale také opravdu skvělý přístup, který mají lidé v Logicworks. To jsou věci, které nejvíce oceňuji.

  smart AD s.r.o.

  smart AD s.r.o.

 • Naše eventy jsou mimo jiné postavené i na dlouhodobých a spolehlivých obchodních partnerech. Jedním z nich je i společnost Logicworks, která nám pro naše eventy pravidelně poskytuje zapůjčuje iPady. Flexibilita, nastavení na míru dané akci, kvalitní zařízení a služby.

  IMA PRODUCTION s.r.o.

  IMA PRODUCTION s.r.o.

E-mail je povinný.
Napište váš dotaz nebo zprávu

Děkujeme za váš zájem – brzy vás budeme kontaktovat.