Zápůjčky iPadů

Zápůjčky iPadů

Posuňte prezentaci svých služeb na vyšší úroveň s libovolným počtem iPadů.

Pořádáte jednodenní akci v kongresovém centru nebo potřebujete iPady na týdenní školení? Neřešte prezentaci z papírů a využijte službu Zápůjčky iPadů. Dostanete tak do rukou moderní, bezpečné, elegantní a ekonomické řešení – ať již na den, týden nebo několik měsíců.

iPady jsou skvělé. Ale proč půjčit?

Kromě toho, že zápůjčka na daný čas stojí zlomek pořizovacích nákladů, šetříte i značný čas s jejich nastavením. Zapůjčené iPady konfigurujeme přesně podle vašich potřeb – od brandingu přes instalaci aplikací až po technické parametry. Stačí je tedy pouze zapnout, další nastavení řešit nemusíte.

Získáte bezpečné a efektivní řešení se snadnou obsluhou. Pokud potřebujete aktualizovat aplikace, smazat některá zařízení nebo zablokovat, pošlete požadavek na technickou podporu a vše provedeme vzdáleně. iPady jsou vždy připravené k práci. Plně nabité, vybavené ochranným sklem a obalem je odesíláme dopravní službou až na místo určení. Dobu zapůjčení si určujete vy.

Využijete je kdekoliv

Papírová forma propagace je minulostí. Spolehněte se na špičkovou technologii, kterou využijete na výstavách, konferencích, školeních nebo firemních prezentacích produktů a služeb. Záleží jen na vaší představivosti, jaký jim vdechnete život.

Ať už z nich potřebujete vytvořit asistenty při pořádání firemních či klientských večírků, přenosné přehrávače firemních videí, testovací zařízení vaší aplikace, nástroje pro sběr dat bez možnosti úniku osobních dat nebo jednoduše jako informační stojan.

Konfigurace na míru

Chcete mít iPady automaticky připojené k vaší Wi-Fi, obrandované vlastní tapetou nebo omezit některou jejich funkci (např. kameru)? Nakonfigurujeme vám zařízení tak, jak si přejete. 

Datové SIM karty

Žádná Wi-Fi v dosahu? Nevadí. Využijte datové SIM karty s přednastaveným limitem dat v rozmezí 1,5 GB až 50 GB a zůstaňte připojeni bez omezení.

Další příslušenství

iPady vždy opatříme ochranným sklem, pouzdrem a kabelem s USB adaptérem. Nebo si rovnou půjčte nabíjecí boxy vždy pro 10 iPadů, přenosné Wi-Fi routery či Apple Pencil.

base

Často kladené dotazy

Jaké modely a konfigurace iPadů lze zapůjčit?

K zapůjčení nabízíme modely iPad 9,7” 5. a 6. generace (2017 a 2018), či iPad Pro 12,9’’ (2017), v černé barvě. Zapůjčujeme vždy modely Cellular s možností připojení datové SIM karty.

Jaké příslušenství lze k iPadu zapůjčit?

V ceně zapůjčení iPadu je napájecí adaptér a kabel. Veškeré iPady jsou také opatřeny ochranným sklem a oboustranným obalem.

Lze zapůjčit i SIM kartu s datovým tarifem?

Ano, lze zapůjčit i SIM kartu s datovým tarifem 1,5 GB, 30 GB, nebo 50 GB FUP.

Jak postupovat v případě, že datový tarif vyčerpám?

V případě, že vypotřebujete celý datový tarif ze zapůjčené SIM, dojde k výraznému snížení přenosové rychlosti. Pokud budete mít zájem o obnovu plné přenosové rychlosti, lze mobilní data opět dokoupit po zaslání požadavku na naši společnost. Tento požadavek zaslat na email sales@logicworks.cz, nebo na tel. + 420 770 135 135.

Co je potřeba doložit při zapůjčení iPadu?

Pro ověření totožnosti je zapotřebí u FO doložit platný občanský nebo řidičský průkaz a kopii živnostenského listu, u zapůjčení PO doložit občanský nebo řidičský průkaz kontaktní osoby a dále opatřit předávací dokument a Smlouvu o zápůjčce razítkem společnosti.

Je potřeba složit kauci při zapůjčení iPadu?

Kauce při zapůjčení iPadů nepožadujeme.

Co se stane v případě, že iPad ztratím, nebo dojde k mechanickému poškození?

V případě, že dojde k mechanickému poškození (prasklý displej, vytopení zařízení, rozsáhlé vrypy, obouchané rohy, nefunkční porty a tlačítka apod.) zasíláme iPad do autorizovaného servisu na placenou výměnu za nové zařízení. Částku za opravu hradí zákazník. V případě ztráty zařízení či příslušenství hradí zákazník plnou cenu nového iPadu odpovídající konfigurace.

Na jak dlouho je možné iPad zapůjčit? Je počet zařízení pro jednoho zákazníka omezen?

Minimální doba zapůjčení iPadů je 1 den, maximální doba, ani počet iPadů k zapůjčení pro jednoho zákazníka nejsou omezeny.

Co když nestihnu iPad vrátit včas?

V případě, že zákazník nevrátí iPad do konce pracovní doby (18.00 hod) toho dne, kdy má být podle smlouvy iPad navrácen, je zákazníkovi dodatečně účtována běžná denní zápůjční sazba za každý následující den po uplynutí této doby.

Lze si zapůjčit nebo vrátit iPad o víkendu či o státních svátcích?

O víkendu a o státních svátcích iPad vrátit ani zapůjčit nelze. V případě zapůjčení iPadu v pátek lze tedy vrátit zařízení nejdříve v pondělí - víkendové dny a státní svátky jsou zpoplatněny dle standardní ceníkové sazby.

Jakým způsobem lze zaplatit, vyzvednout a vrátit zapůjčené iPady?

Zapůjčení, vrácení iPadů a platba půjčovného (hotově či platební kartou) lze v sídle naší společnosti na adrese Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7. V případě, že zákazník žádá zaslání iPadů kurýrní službou na předem určenou adresu, lze tak učinit až po zaplacení půjčovného, podepsání předávacího protokolu a Smlouvy o zápůjčce. Doprava iPadů je hrazena zákazníkem.

Co když zapomenu iPad smazat nebo odhlásit? Nedojde ke zneužití dat?

Veškeré zápůjční iPady jsou trvale registrovány v oficiálním Apple programu DEP pod společností Etnetera Logicworks. Tento program zajišťuje možnost vzdálené správy a funkci kompletního smazání zařízení i v okamžiku, kdy se uživatel zapomene odhlásit z iCloudu, nebo odstranit kódový zámek. Tato funkce však nezajišťuje vzdálený přístup k obsahu iPadu, ani jej nelze lokalizovat. Máte tedy jistotu, že nedojde ke zneužití osobních dat (po každém ukončení zápůjčky je iPad automaticky kompletně smazán).

Jaké další služby lze k iPadům objednat?

K dalším službám, které jsme schopni svým zákazníkům, jenž si zařízení zapůjčí, zajistit, jsou především zorganizování produktového školení a ukázka, jak iPad ovládat a naplno využít, také lze dle potřeb a přání zákazníka iPad před zapůjčením nakonfigurovat, např. nainstalovat konkrétní aplikace, zablokovat iPad jen na požadovaný obsah a funkce, nahrát do zařízení požadované fotografie, videa, hudbu.

Jaká je cena zápůjčky?

Cena zápůjčky jednoho iPadu je 250 Kč bez DPH/den. Týdenní a měsíční zápůjčky jsou za zvýhodněnou cenu 1 350 Kč bez DPH, resp. 4 050 Kč bez DPH.

Jaká je cena datových SIM?

Cena základní datové SIM s 1,5 GB FUP je 290 Kč bez DPH. V případě potřeby většího limitu dat je k dispozici varianta s 30 GB FUP za 690 Kč bez DPH a také 50 GB za 1 190 Kč bez DPH.

prev
next

Co říkají o službě naši klienti?

 • Děkujeme firmě Logicworks za profesionální připravení a zapůjčení iPadů na základní kolo 22. ročníku BOHEMIA SEKT

  Trophée Professional

  Trophée Professional

  BOHEMIA SEKT, s.r.o.

 • Zrychlování dnešního světa není nic nového, je však důležité s ním zároveň udržet kvalitu. Logicworks je pro mě záruka rychlé reakce na poptávku a možnosti zapůjčit si kvalitní přístroje.

  Česká cesta spol. s r.o.

  Česká cesta spol. s r.o.

  Martin Kouřil

 • Od Logicworks si každoročně půjčujeme hromadu tabletů pro naše konference. Vozíme je přes celou republiku, a proto jsme velmi rádi, že s Logicworks vše šlape jako hodinky. Dodržování dohod, spolehlivost, ale také opravdu skvělý přístup, který mají lidé v Logicworks. To jsou věci, které nejvíce oceňuji.

  smart AD s.r.o.

  smart AD s.r.o.

 • Naše eventy jsou mimo jiné postavené i na dlouhodobých a spolehlivých obchodních partnerech. Jedním z nich je i společnost Logicworks, která nám pro naše eventy pravidelně poskytuje zapůjčuje iPady. Flexibilita, nastavení na míru dané akci, kvalitní zařízení a služby.

  IMA PRODUCTION s.r.o.

  IMA PRODUCTION s.r.o.

E-mail je povinný.
Napište váš dotaz nebo zprávu

Děkujeme za vaši zprávu, brzy vás budeme kontaktovat.