Spouštíme zcela nový web nsparkle.cz

Nový web nsparkle.cz

Dlouho jsme v nsparkle nepředstavili žádné novinky. To proto, že jsme si je schovávali pro zcela nový web. A v čem je jiný? Zaprvé najdete na hlavní stránce všechny informace o tom co děláme – „tuníme“, tedy vylepšujeme Macy a co děláme pro co nejlepší výsledky. Oživíme váš stávající MacBook, iMac a Mac mini nebo sestavíme nový Mac na míru vašim požadavkům, kde můžeme volit z rozšířených možností konfigurace.

Konfigurátor

Druhá a hlavní změna se skrývá pod tlačítky konfigurovat. Dosud jste nás kontaktovali po e-mailu nebo po telefonu a my jsme podle informací o vašem počítači poslali návrh, jak by oživení mohlo vypadat a kolik by stálo. Nyní si můžete vybrat oživení pro váš Mac sami v přehledném konfigurátoru, kde ihned vidíte všechny disky a paměti, které do vašeho Maca jdou, jejich ceny, kapacity a porovnání rychlosti. V horní liště hned uvidíte celkovou cenu. Až budete s vaším výběrem vylepšení spokojeni, můžete pokračovat na shrnutí a oživení si u nás objednat. Pokud vám vyhovoval předchozí způsob, pod tlačítkem Navrhněte mi oživení to jde i nadále. Často jste se nás také ptali, jestli si můžete koupit samotné díly od OWC a smontovat si Mac sami. Rozhodně ano, pro ty z vás je tu připravená sekce ve stylu Do It Yourself.

Oživení

Mac Pro

Novinkou v produktech je rozšíření nabídky oživení o Mac Pro. Ten nabízí nejširší možnosti vylepšení ze všech Maců a tak v naší nabídce už nemůže nadále chybět. Až čtyři disky, osm míst pro paměti a měnitelná grafická karta znamená plno možností. A abychom nezůstali jen u straších Maců Pro, představujeme také upgrade nového černého válce. Samozřejmostí jsou operační paměti – ovšem ve více kapacitách a ve všech případech za nižší cenu, než stojí standardně od Apple. Co jinde opravdu nenajdete je výměna procesorů v novém Macu Pro. Nyní nabízíme jak pro nové sestavy, tak i pro oživení desetijádrový a dvanáctijádrový procesor. Dvanáctijádrový od nás dostanete výrazně levněji, než z továrny od Apple a desetijádrový najdete pouze u nás. Právě desetijádrový procesor má nejlepší poměr cena/výkon a věříme, že se stane oblíbenou volbou.

Mac Pro Family

Další novinky představíme již brzy. Těšíme se na vás na novém webu nebo osobně na letošním iCONu.

A jak je na tom váš Mac? Podívejte se, jak se dá ještě vylepšit.

Michal Pazderník

Product manager ve společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o.