S námi vás modrá smrt rozhodně nepotká

Aneb Windowsům v práci odzvonilo. Přesněji, aktivně na tom pracujeme. Proto spouštíme nový web. S úmyslem plnit jej hromadou argumentů i návodů, jak dostat Apple do firem. Co vše máme v plánu?

1. Společně hledáme cesty, jak usnadnit práci s Macy ve firmách

Naší hlavní vizí je minimalizovat všechny překážky bránící nasazování Apple počítačů do firem. A také optimalizovat vaše firemní Macy tak, abyste jejich potenciál využívali na 100%. Rádi přebereme veškerou zodpovědnost na společné cestě. Stačí udělat první krok, ty další dva jdou už snadno.

2. Sdílet informace o aplikacích, které vám rozváží ruce

Veškerá zařízení Apple umožňují probudit v člověku skrytý talent. Ať už je to psaní, kreslení nebo jakákoliv další tvorba. Pomáhají také být produktivnější v práci díky jednoduchosti ovládání nebo řadě time managementových aplikací. V neposlední řadě zvyšují bezpečí vašich dat. A o tom všem hodláme psát. Společně s vámi.

3. Učit se zajistit potřebný support

Přejeme si, aby se úplně vytratilo přísloví: “Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají.” Věříme ve férové jednání a uvědomujeme si, že na prvním místě je vždy dobře odvedená práce. Proto nabízíme kromě 24/7 i řadu dalších výhod.

4. Umožnit nová přátelství s Nsparkle a Rarus

Dva bráškové. Nsparkle umí vystřelit výkon starého Apple počítače do vesmíru. Rarus zase udělá z firemních iPhonů exkluzivní záležitost. Oba chtějí růst a zarputile bojovat o vaší přízeň. I o nich se na tomto blogu dočtete řadu zákulisních informací.

5. Být vždy po ruce a dbát na design služeb

Hodláme pro vás potit krev (a nedopustit zklamání). Máte-li podobný zájem, nebo vás jen zajímá, jak se s tím vším popasujeme, připojte se k nám. Protože my se co nevidět rozhodně hodláme připojit k vám. Do sítě.

Follow Etnetera Logicworks
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube

 

Tým Etnetera Logicworks

Comments
Michal Pazderník

Product manager ve společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o.