Pozvánka ke stánku nsparkle na iCON Prague 2014

iCON Prague 2014

Rádi bychom vás pozvali na letošní veletrh a konferenci iCON, kde nebude chybět ani nsparkle. Máme pro vás připravenou živou ukázku, jak může být Mac rychlejší po oživení od nsparkle. Vedle sebe postavíme jeden běžný MacBook Pro a jeden oživený. Kromě testů výkonu si je budete moci osahat a vyzkoušet sami. Určitě poznáte ten rozdíl.

Na vaši návštěvu se budou těšit hostesky, které vás zapojí do soutěže o oživení vašeho Maca. Bude se hádat o kolik je rychlejší oživený Mac v připraveném měření, které proběhne vždy ke konci dne. Kdo bude svým odhadem nejblíž, vyhrává. Ale pro každého, kdo používá Mac, máme připravený malý dárek. Zastavte se kdykoliv během soboty a neděle.

O co se bude soutěžit?

Obří 480 GB SSD

V sobotu se bude hrát o oživení vašeho Maca velkým 480 GB SSD značky OWC včetně všech rámečků, kabeláže, montáže, čištění a přenosu dat zdarma.

16 GB operační paměti RAM

V neděli můžete vyhrát 16 GB operační paměti značky OWC s montáží a čištěním zdarma.

oziveni

Na stánku budeme také připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy ohledně „tunění“ Maců a společně se podíváme na to, jak vylepšit ten váš. Kromě Apple tuningu bude letošní iCON o Life Hackingu – tedy o tricích a nápadech jak zefektivnit svůj život a práci, většinou pomocí chytrých technologií.

Těšíme se na viděnou!

Michal Pazderník

Product manager ve společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o.