Nový iPad Pro skladem!

Tento týden se začal oficiálně prodávat nový iPad Pro, který je nejen nový, ale také větší, tenčí, rychlejší a uživatelsky opět pohodlnější. Svojí velikostí (12,9 palců) se v současné době stává největším iPadem v historii společnosti Apple. Počet je omezený a proto doporučujeme nejdříve nás kontaktovat a iPad si rezervovat.

ipad

Větší iPad. Větší výkon.

Pokud srovnáme iPad Pro a například iPad Air 2, tak rozdíl nenajdeme jen ve velikosti displeje, ale také ve výkonu, jelikož iPad Pro disponuje téměř dvojnásobným výkonem CPU a vylepšenou technologií Multi-Touch, která dodá celému dojmu jiný rozměr. Je to iPad, se kterým budete ještě více produktivnější a užijete si daleko více zábavy.

ipad_pro_block_14_v1

[tlacitko „/kontakt/“ „primary“]Kontaktujte nás[/tlacitko]

Hraje skvěle. Na všech stranách.

Jelikož iPad Pro disponuje čtyřmi novými hi-fi reproduktory, vytváří velkolepý zvuk, který se automaticky upravuje podle toho, jak máte iPad otočený. Takže ať hrajete hru, nebo si přehráváte zvuk či video, iPad Pro Vás vtáhne a oslní.

ipadpro2

Objednejte si ho u nás

Jak jsme již psali na začátku, počet kusů je omezený z důvodu velkého zájmu. Pokud si však chcete nový iPad Pro u nás objednat, doporučujeme předem napsat na e-mailovou adresu: sales@logicworks.cz.

Comments
Logicworks