Naše Macy na RAW Art Wrestlingu

V pátek 27. listopadu se uskutečnila soutěž v digitálním kreslení RAW (Raw-Art-Wrestling) a naše společnost nejen, že byla u toho, ale také poskytla technické zázemí pro všechny digitální kreativce a „bojovníky“. Jednalo se o soutěž, ve které „bojovalo“ hned několik umělců a to před zraky početného publika. K vidění tak byla hromada digitálně vytvořených komixů, perfektní a moderní design (ilustrace) a v celé aréně VýLetná (na Letné) tak probíhala skvělá zábava.

Na tuto akci jsme zapůjčili 4x MacBook Pro s Retina displejem pro zapojení Cintiq tabletu a projektoru zároveň. Počítače typu Mac si nachází své místo u stále většího počtu „nejen“ kreativních lidí a tak nesměli chybět ani na RAW ART WRESTLINGU.Cílem projektu bylo vytvořit nefalšovanou uměleckou bitvu před publikem, ve které místo zbraní umělci používali různé malířské nástroje. Odborná porota pak společně s diváky vybrala výherce, kteří se postupně dostávali do dalších kol a následně proběhla finálová „bitva“.
Letos se uskutečnil již druhý ročník této soutěže, ve které zvítězil Long Phi Triệu, alias LongiyStudio DRAWetc., které Raw Art Wrestling produkuje, chystá v roce 2016 i třetí ročník kreslířských bitev a podle tuzemského i celoevropského zájmu o koncept komptetitivního kreslení se opravdu máme na co těšit. Níže se můžete podívat na několik fotografií z této akce a naladit se tak na příští ročník.

 

Comments
Logicworks