Logicworks jako sponzor festivalu Gryfest 2016

Dne 22.2.2016 se konal již 12. ročník festivalu Gryfest – večer animovaných filmů studentů Vyšší odborné a Střední umělecké školy Václava Hollara. Naše společnost měla nejen tu čest stát se sponzorem, ale také jsme mohli usednout do poroty a rozhodnout tak o vítězi.

Téma letošního ročníku bylo „Pranostiky a přísloví“. Nejlepší film byl vybrán odbornou porotou v průběhu večera a byla mu udělěna již tradiční cena „Gryf„. Naše společnost také výhercům darovala grafický tablet Wacom a 2x externí disk Western Digital.

IMG_1363

Akce tradičně proběhla v kině Aero, které je jedním z nejstarších filmových klubů v ČR. Atmosféra zde byla opravdu velkolepá a bylo velmi těžké rozhodnout o výherci, jelikož každý film byl něčím jedinečný.

IMG_8951
Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, to je současný název státní školy, která se po celou dobu své existence věnuje výuce dovedností a znalostí souvisejících s užitou grafikou. Užitá grafika se v průběhu 20. století stala významným komunikačním nástrojem lidské společnosti. Velký podíl na jejím vývoji v posledním období má rozvoj informačních technologií, který se velmi výrazně promítá i do výukového programu školy.

IMG_1346

Logicworks