Jak jsme rubali v Ostravě

Poslední dubnová středa patřila v Ostravě studentům a jejich oslavám jara. V Dolní oblasti Vítkovic se konal již 21. ročník Majálesu. Akci se sedmi scénami a pod heslem „Ostrava rube“ si nenechalo ujít 17 tisíc lidí. Jak se na akci ocitli Logicworks a k jaké špinavé práci ve vysoké peci se propůjčili?

O naší spolupráci s vizuálním studiem DRAWetc. a zapůjčkami techniky na akci RAW už jsme psali v tomto článku. Poté, co se naše MacBooky Pro Retiny ocitly ve víru digitální ilustrátorské bitvy, nastal čas provětrat také naše iPady. Právě krátkodobé zápůjčky iPadů patří k jedné ze služeb, které naši klienti využívají nejraději. Typicky jim tablety slouží jako prostředek pro interaktivní školení nebo marketingový nástroj na svých akcích. Ostravská akce TagTool však posunula hranice fantazie o kus dál a využila naše iPady ke kreslení na hutní pece! Pro lepší představu si dovolujeme sdílet několik fotografií z ostravského majálesu od Michal Buchta Photography.

majales2 majales1 majales3 majales4

Za perfektní spolupráci děkujeme hlavně Hanině Větrovcové, díky které jsme se stali partnerem dalšího zajímavého projektu. Více fotek z akce naleznete zde.

Ivan Malík

CEO at Etnetera Logicworks s.r.o.