Individuální Apple kurzy a konzultace

Náš profesionální tým certifikovaných lektorů připravil individuální a skupinové kurzy pro všechny uživatele Apple produktů. Pokud hledáte lepší znalosti pro sebe nebo svůj tým a chcete se dozvědět jak produkty Apple fungují, rádi Vám s tím pomůžeme. Neztrácejte zbytečně čas hledáním rad na internetu a věnujte se jen tomu, co Vás baví – starost o Vaše zařízení přenechte nám.

Používejte svá zařízení lépe a efektivně

Každému klientovi připravíme výuku tak, aby se dozvěděl to, co opravdu potřebuje a co ho zajímá. Kurzy mohou probíhat v našich učebnách, popřípadě na vámi zvoleném místě (doma, ve firmě, v kavárně, v parku,…)

Pokud chcete svá zařízení využívat efektivněji a lépe než doposud, ozvěte se nám a my pro Vás rádi připravíme individuální výuku. Nezáleží jaký produkt od společnosti Apple vlastníte, jelikož naši specialisté jsou vždy připraveni a dobře informováni o všech.

Pokud tedy Vy nebo někdo z vašeho okolí vlastníte Mac, Mac OS X Server, iPad, iPhone nebo dokonce chytré hodinky Apple Watch, a nevíte si s něčím rady, napište nám a my Vám se vším mile rádi pomůžeme.

Naši lektoři jsou držiteli certifikátů Apple Product Professional a Apple Certified Support Professional a dané problematice rozumí opravdu do hloubky.

Domluvte si termín, který Vám vyhovuje

Hodinová sazba je 1.500 Kč bez DPH a domluvit termín si můžete na skoleni@logicworks.cz

home-office-336377_1280

Logicworks