Co nového přinese macOS High Sierra

macOS High Sierra navazuje na vše, co na Macu děláte dne, a zároveň dělá cestu pro to, co přijde. Přináší vylepšení funkcí a aplikací, které používáte každý den. Díky novým technologiím je systém spolehlivější, schopnější a je připraven na budoucí inovace.

Kompatibilita

MacBook (Late 2009 a novější), iMac (Late 2009 a novější), MacBook Air (2010 a novější), MacBook Pro (2010 a novější), Mac mini (2010 a novější), Mac Pro (2010 a novější)

Dostupnost

Veřejná beta verze bude k dispozici na konci června. Registrovat se můžete pod tímto odkazem. Oficiální spuštění systému je plánováno na podzim letošního roku.

01_photos

Aplikace Fotky

Uspořádejte svou knihovnu pomocí rozšířeného postranního panelu s novými paměťmi a vylepšenými lidmi a importy. Upravujte fotky pomocí nových nástrojů, jako jsou křivky, selektivní barva a živé fotografické efekty. A přístup k tiskovým službám třetích stran přímo z vaší knihovny.

02_mail

Aplikace Mail

Když hledáte zprávu, nejvýznamnější výsledky se zobrazují jako nové položky „Top Hits“. A v režimu celé obrazovky můžete psát zprávu vpravo a stále vidět vaši doručenou poštu vlevo.

03_safari

Aplikace Safari

Vychutnejte si ještě lepší zážitek online. Safari nyní zabraňuje inzerentům, aby vás sledovali na webech pomocí funkce „Pokročilá prevence sledování“ a blokuje média se zvukem z automatického přehrávání. Můžete také nakonfigurovat webové stránky podle vašich preferencí, jako kdybyste vždy používali „Čtečku“.

05_spotlight

Spotlight

Zkontrolujte stav letu pomocí Spotlight nebo Safari a získejte aktuální časy odletů a příletů, zpoždění, terminály, brány a dokonce letovou mapu.

06_notes

Poznámky

Přidejte jednoduché tabulky přímo do poznámek. Vložte si tagy/značky a v horní části aplikace je mějte vždy k dispozici.

07_facetime

FaceTime

Zachyťte zvláštní okamžiky tím, že fotografujete během živého FaceTime hovoru.

08_icloud

iCloud sdílení

Sdílejte soubory jakéhokoli druhu přímo z iCloud s odkazem. Každý pracuje ve stejném souboru, takže je vždy aktuální – není třeba úpravy kompilovat.

09_famshare

Rodinné sdílení

Nyní můžete s rodinou sdílet předplatné úložiště iCloudu, takže členové rodiny nemusí zvlášť platit své předplatné.

10_afs

Apple File System

Apple File System je pokročilá architektura pro správu úložišť na Macu, která nabízí lepší zabezpečení, spolehlivost a schopnost reagovat okamžitě.

11_hevc

High Efficiency Video Coding (HEVC)

Se vzrůstající popularitou 4K přichází do Macu nová technologie komprese videa HEVC. Získejte až o 40 procent lepší kompresi než H.264 pro menší soubory a lepší streaming.

12_metal2

Metal 2

Metal 2 v macOS poskytuje ještě lepší výkon a urychluje nové druhy aplikací, jako je strojové učení a virtuální realita.

13_vr

Podpora virtuální reality

macOS High Sierra přidává podporu headsetů pro virtuální realitu. Stačí připojit náhlavní soupravu, spustit aplikaci s podporou funkce VR a poté si vychutnat vzrušující virtuální svět.

Další informace

Chcete se dozvědět více informací, popřípadě již zvažujete implementaci macOS / iOS zařízení do vaší firmy? Tak či tak, můžete se na nás kdykoliv obrátit a rádi pomůžeme. Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese: sales@logicworks.cz, popřípadě na tel. čísle: +420 246 035 349.

Comments
Logicworks