Apple Music – nová hudební služba

Společnost Apple představila 30.6.2015 novou streamovací službu Apple Music, která přináší zcela nový pohled na hudební svět. Nejen, že máte k dispozici celou škálu interpretů, alb a skladeb, ale také máte k dispozici internetové rádio Beats 1, které vysílá nepřetržitě každý den. Součástí nové služby Apple Music je také „blogovací platforma“ Connect, pomocí které můžete být v kontaktu se svými oblíbenými interprety.

Přehled

Pomocí služby Apple Music si najdete skladbu, která se Vám bude líbit, a ta se pak začne přes internet stahovat a zároveň přehrávat do Vašeho zařízení. Můžete si tak skladbu uložit do paměti, ale zároveň si jí můžete stáhnout pro offline poslech na později, když nebudete mít připojení k internetu.

Kolik Apple Music stojí

Jakmile se rozhodnete službu aktivovat, máte k dispozici 3 měsíce bezplatného členství. Pokud se po uplynutí této doby rozhodnete službu i nadále využívat, bude Vás to stát 5,99 Euro / měsíc, v rámci individuálního členství. Pokud bude chtít Apple Music využívat Vaše rodina, máte k dispozici rodinné členství, které stojí 8,99 Euro / měsíc – pro 6 členů rodiny. Bez členství ovšem můžete stále poslouchat rádio Beats 1 a můžete slevovat službu Connect.

Apple na MAX a Apple Music

Ve spolupráci s nově vzniklým projektem Apple na MAX, Vám přinášíme video, ve kterém se o Apple Music dozvíte vše potřebné. Pevně věříme, že Vám video pomůže při rozhodování, zda si novou službu aktivovat a používat.

Logicworks