Apple snídaně

vydatná porce "jablečných informací"

Tradiční formát Apple kurzů a školení dostává zcela nový rozměr. Apple snídaně je totiž událost, na které se vždy dozvíte zajímavé informace k danému tématu a ještě dostanete vydatnou a chutnou snídani. Témata jsou pokaždé jiná a součástí snídaně je také diskuze s konzultantem a výměna názorů mezi účastníky.

Nové informace

kolem Apple produktů

Výměna názorů

mezi účastníky

Dobrá snídaně

pro nastartování dne

Aktuální termíny

Apple snídaně #18

6. 9. 2019 (9:30 – 12:00) | vstupné: 500 Kč bez DPH

Apple Business Manager

Úroveň: Začátečník

Tématem, které má dnes pro většinu pro firmy nejvyšší prioritou, je hromadné nasazení. Na této Apple snídani se dozvíte, jaké jsou výhody hromadného nasazení a správy iOS zařízení a seznámíte se s aplikací Apple Business Manager jako nástupcem DEP a VPP programů. Dozvíte se, jak můžete spravovat zařízení, obsah, role, místa a jak přiřazovat zaměstnancům ve firmě spravovaná Apple ID a jak je účinně rušit.

Apple Business Manager
zaklady-nasazeni

Apple snídaně #19

20. 9. 2019 (9:30 – 12:00) | vstupné: 500 Kč bez DPH

Základy nasazení Apple zařízení

Úroveň: Pokročilá

Máte již funční Apple Business Manager a chcete začít s hromadnou správou zařízení? Chcete vědět, kterou funkcionalitu řešit v ABM, a kterou v MDM? Seznámíme vás se základními předpoklady pro správu a základními technologiemi, které budete potřebovat. Poté se společně podíváme na klíčové vlastnosti MDM frameworku, volbu správného MDM řešení, Content Caching a specifické služby Apple potřebné pro provoz celého řešení. Tato Apple snídaně předpokládá základní znalost problematiky.

Apple snídaně #20

4. 10. 2019 (9:30 – 12:00) | vstupné: 500 Kč bez DPH

Životní cyklus hromadné správy Apple zařízení

Úroveň: Pokročilá

Počáteční nasazení, správa konfigurace, distribuce obsahu, ochrana podnikových dat a aktualizace a obnovy je pět klíčových pracovních postupů, se kterými se jako IT správci ve firmách budete setkávat. Provedeme vás celým procesem včetně "Best Practices". Tato Apple snídaně předpokládá základní znalost problematiky.

ios12-ipad-pro-iphone-x-watch-activation-lock-hero
apple-configurator-2

Apple snídaně #21

18. 10. 2019 (9:30 – 12:00) | vstupné: 500 Kč bez DPH

Apple Configurator 2

Úroveň: Pokročilá

Jeden z opomíjených nástrojů pro nasazení Apple zařízení ve firmách je Apple Configurator 2 a jeho nedílná součást utilita cfgutil. Pomocí tohoto nástroje jste schopni přidat zařízení do portálu Apple Business Manager, přestože nebyla zakoupena v rámci programu Device Enrollment (dříve DEP). Naučíme vás používat utilitu cfgutil, s pomocí které budete schopni zautomatizovat základní úkony správy. Tato Apple snídaně vyžaduje základní znalost terminologie a problematiky.

Apple snídaně #22

Apple Profile Manager (výhody a nevýhody)

1. 11. 2019 (9:30 – 12:00) | vstupné: 500 Kč bez DPH

Úroveň: Pokročilá

Zvažujete hromadnou správu zařízení pomocí Profile Manageru? Společně se podíváme na základy práce s tímto MDM řešením, probereme jeho pozici na trhu a srovnáme jej s ostatními řešeními, které jsou dostupné na trhu. Probereme nevýhody a úskalí, které vás mohou čekat po výběru tohoto řešení. Na závěr můžete s naším konzultantem probrat výběr vhodné varianty pro vaší firmu.

apple-profile-manager