Firemní Apple servis

Máte ve firmě Macy? Skvěle pro Vás

Starosti o ně přenechte nám

Apple pro firmy a jejich IT oddělení zaměřené na jiné platformy vždycky představoval problém. A co teprve, aby si Vaši lidé nosili do firmy vlastní iPhony a Macy? To je pro většinu IT správců noční můra. Nebo ne?

S námi to půjde

Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o zbytek.

Naše IT oddělení si neví s Macy rady! Pomůžete nám?

Používáme ve firmě Macy, ale jsou pomalé – co s tím?

Položka „Jiné“ zabírá hrozně moc místa, jak se toho zbavit?

audit-it-logicworks

Provedeme Audit

doba trvání: 1 den (ZDARMA)

Během jedné návštěvy Vám zkontrolujeme dosavadní stav hardwaru, pobavíme se o řešení do budoucna a celkově se podíváme na stav Vašeho IT prostředí. Tento audit trvá vždy jeden den, což je doba, za kterou jsme schopni vše důkladně zkontrolovat a připravit se na další fázi. Společné si také stanovíme Vaše hlavní priority (zrychlení, omlazení, zlepšení fungování s jiným IT ve firmě). První návštěva nestojí vůbec nic, jelikož si zakládáme na dlouhodobé spolupráci a tento první krok bereme jako úvodní schůzku.

Kontrola hardwaru & softwaru

Kontrola serverů a úložišť

Kontrola stávajícího řešení

zlepseni-it-logicworks

Navrhneme zlepšení

doba trvání: 3 dny (ZDARMA)

Díky získaným informacím z první návštěvy jsme schopni připravit kompletní plán na zlepšení současného stavu. Přidělený konzultant zváží veškeré dostupné možnosti pro Vaší firmu a nabídne vždy jen to nejlepší a nejvýhodnější. Základem není nabídnout nejdražší řešení, ale takové, které bude přínosem a ne zátěží. Nejpozději 3 dny poté dostanete od našeho Mac konzultanta vypracovaný návrh projektu, včetně rozpočtu jednotlivých kroků, ze kterých si jednoduše vyberete, co chcete zrealizovat.

Návrh inteligentního firemního úložiště

Návrh nejvhodnějšího řešení na míru

Návrh na zlepšení současného stavu

optimalizace-logicworks

Začneme optimalizovat

doba trvání: 1-5 dní (jednorázová investice)

Po zaslání návrhu na zlepšení následuje samotná optimalizace. Přidělený konzultant s Vámi doladí potřebné detaily a následně se postará o opravu současných problémů, "omladí"a vylepší současný hardware a provede potřebnou instalaci a aktualizace programů a aplikací (včetně systémů). V rámci optimalizace Vám také bude nabídnut odkup stávajícího hardwaru a možnost pronájmu nových zařízení. Součástí optimalizace je také samotné zaškolení personálu pro lepší a efektivnější používání.

Oprava současných problémů

Kompletní zaškolení personálu

Pronájem a odkup zařízení

Správa & podpora

Jakmile provedeme optimalizaci, domluvíme se s Vámi na dlouhodobé spolupráci (pokud bude zájem). Postupně přebereme veškerou zodpovědnost za bezproblémový chod všech zařízení (Mac, iPhone, iPad,...). Přidělený konzultant Vám bude neustále k dispozici na telefonu, emailu a bude připraven řešit veškeré požadavky pomocí vzdálené správy, či pravidelných návštěv. Během spolupráce jsme schopni zajistit nejen servis, ale také nákup potřebného vybavení.

sprava-a-podpora

Jsme tu pro Vás

Stačí napsat nebo zavolat