Apple pronájem

pro firmy

plaťte za službu, ne stárnoucí hardware

Pronajměte si Mac Vašich snů

na 3 roky

Vy máte v rukách nejlepší techniku, starosti zůstanou na krku nám.

Spousta firem v dnešní době klade důraz na nákup a zejména cenu počítačové techniky, aniž by se v širším měřítku dokázaly podívat na celkové náklady na správu a provoz těchto zařízení. A to jak v rovině peněžní, tak v rovině časové. Nevhodný nebo neúplný servis bývá často příčinou ztráty dat nebo přerušení provozu, což vede ke zbytečným prostojům a finančním ztrátám. Ideálním spojením se v tomto případě jeví pronájem IT techniky spojený s komplexní smlouvou o správě této techniky. Tím je zajištěn bezproblémový a bezstarostný chod firmy.

Vždy nový hardware

Nespornou předností je možnost používat vždy nejnovější model hardware dle vlastní volby. Na přání zákazníka jsme schopni zařízení upravit a rozšířit kapacitu diskového úložiště, zvětšit operační paměť anebo jiné parametry počítače. Pro tyto účely máme vlastní značku NSPARKLE, která provádí nejen Apple tuning, ale také nabízí potřebné příslušenství.

pronajem-macbook
skoleni

Excelentní servis

Služba se dodává s Next Business Day (NBD) servisem, který Vám zaručuje výměnu za náhradní zařízení do 24 hodin. Lze namodelovat variantu Same Business Day (SBD), která Vám zaručuje dodání náhradního zařízení do 4 hodin od nahlášení závady do 14 hodiny pracovního dne. Po celou dobu dlouhodobého pronájmu jsou veškeré servisní opravy hardware hrazeny.

Pružný model pronájmu

Každý klient potřebuje službu tak trochu „na míru”. Může to být potřeba obměňovat hardware častěji a zůstat na výkonnostní špičce anebo možnost vrátit zařízení například v případě odchodu zaměstnance. Délka služby je proto variabilní od 2 do 3 let a existuje zde i možnost předčasného vrácení zařízení.

KONTAKTUJTE NÁS
Pronájem Apple
Součást pronájmu

Co je součástí pronájmu

Součástí pronájmu je tzv. Next Business Day. Jedná se o dodání náhradního zařízení do 24 hodin. Během celého pronájmu (3 roky) jsou veškeré hardwarové poruchy zařízení hrazeny naší firmou, nikoli klientem. Součástí pronájmu je také pojištění. Pokud nastane poškození, zajistíme opravu zařízení na vlastní náklady.

Nízké náklady & finanční výhoda

Životní cyklus zařízení zahrnuje několik plateb. První je jednorázová investice do zařízení. Dále musí podnikatelé u majetku jehož pořizovací cena přesahuje částku 40000 Kč bez DPH musí doplatit daň 19% až z 80% pořizovací ceny (záleží na zvoleném způsobu odepisování). Dalším nákladem jsou opravy náhradních dílů. U přenosných zařízení se cena za náhradní díl je průměrně 15000 Kč bez DPH. U stolních počítačů pak 20000 Kč bez DPH. Posledním nákladem je náklad na ekologickou likvidaci produktu.

nizke-naklady-apple
pronajem-imac

Odkoupení starého vybavení

Poslední, nicméně velmi zajímavou vlastností produktu je možnost odkoupit stávající staré zařízení a umožnit tak jednodušší financování.

Ještě máte otázky?

Volejte a pište, těšíme se na Vás