Apple bez starostí

Cesta k Apple zařízením ve firmě může být snadnější, než si myslíte.

Služba Apple bez starostí je komplexní řešení pronájmu Apple produktů na míru vašemu podnikání. Pronajměte si právě to, co potřebujete a tehdy, kdy to potřebujete. S novou generací leasingu Apple bez starostí dostáváte do rukou ideální nástroj pro efektivní řízení vašich finančních toků. A s on-line přístupem k přehledu zařízení víte okamžitě, které vybavení máte pronajato.

Podnikejte bez starostí a s nižšími náklady

Služba Apple bez starostí je komplexní řešení operativního leasingu Apple produktů na míru vašemu podnikání. Pronajměte si to, co právě potřebujete a především, kdy potřebujete. S novou generací leasingu do rukou dostáváte ideální nástroj pro efektivní řízení vašich finančních toků. Pronájem zařízení je finančně výhodnější než přímý nákup – budete mít jasnou představu o měsíčním nákladu na hardware, snížíte tak své výdaje, podnikový majetek a vylepšíte cash flow. Leasingové splátky lze navíc odečíst jako provozní náklady v plné výši.

pronajem-macbook
skoleni

Záruka bez kompromisů

Pracujte bez rizika a bez obav z poškození či odcizení. Součástí balíčku Apple bez starostí je all-risk pojištění, které vám po celou dobu leasingu kryje jakékoliv poškození – ať už jde o živelné pohromy, krádež nebo pád ze stolu na zem. Spoluúčast pojištění je přesně 0% a celou pojistnou událost bezstarostně vyřídíme za vás. Prodloužená záruka navíc kryje veškeré výrobní závady po dobu trvání pronájmu. A firma nezůstane stát ani v průběhu reklamace. S Next Business Day výměnou vám zdarma zapůjčíme odpovídající náhradní zařízení do druhého pracovního dne.

Snížení administrativní zátěže

Rámcová smlouva nabízí pružný model pronájmu. S každým novým zařízením v rámci smlouvy se podepisuje pouze předávací protokol a snižuje se tak celková administrativní zátěž. Naše přehledná on-line evidence pronájmů umožňuje rychlý přístup k podrobným informacím o všech vašich pronájmech včetně sériových čísel, umístění zařízení, výše nájmu, případně dalších vámi definovaných vstupů. Veškerá data lze stáhnout do formátů Microsoft Excel nebo CSV.

Pronájem Apple
nizke-naklady-apple

Pružný model pronájmu

Službu Apple bez starostí si můžete vybrat na vámi stanovenou dobu od 12 do 48 měsíců. Po skončení doby leasingu lze zařízení odkoupit za zlomek původní ceny nebo je můžete vrátit a pronajmout si nové aktuální modely. Kontaktujte nás s vaší poptávkou a my pro vás vybereme to nejvhodnější řešení. Veškeré konzultace při výběru správného zařízení jsou zdarma.

Certifikovaná likvidace dat

Minimalizujte starosti s likvidací již dofinancovaného zařízení. Společně vytvoříme plán pro řešení likvidace zařízení, který zajistí sanitizaci citlivých dat v zařízeních včetně kompletní průvodní dokumentace, a to bez jakýchkoliv poplatků.

pronajem-imac

Máte další otázky?

Volejte a pište, těšíme se na Vás.