Apple pronájem

pro firmy

plaťte za službu, ne stárnoucí hardware

Pronajměte si Mac Vašich snů

až na 3 roky

Vy máte v rukách nejlepší techniku, starosti zůstanou na krku nám.

Spousta firem v dnešní době klade důraz na nákup a zejména cenu počítačové techniky, aniž by se v širším měřítku dokázaly podívat na celkové náklady na správu a provoz těchto zařízení. A to jak v rovině peněžní, tak v rovině časové. Nevhodný nebo neúplný servis bývá často příčinou ztráty dat nebo přerušení provozu, což vede ke zbytečným prostojům a finančním ztrátám. Ideálním spojením se v tomto případě jeví pronájem IT techniky spojený s komplexní smlouvou o správě této techniky. Tím je zajištěn bezproblémový a bezstarostný chod firmy.

Vždy nový hardware

Nespornou předností je možnost používat vždy nejnovější model hardware dle vlastní volby. Na přání zákazníka jsme schopni zařízení upravit a rozšířit kapacitu diskového úložiště, zvětšit operační paměť anebo jiné parametry počítače. Pro tyto účely máme vlastní značku NSPARKLE, která provádí nejen Apple tuning, ale také nabízí potřebné příslušenství.

pronajem-macbook
skoleni

Apple bez starostí

K pronájmu Apple zařízení nabízíme také doplňkové služby, které dohromady zajístí, že se již nebudete muset o nic starat. All-risk pojištění vám pokryje veškeré náklady na opravu v případě poškození zařízení pádem či politím. Stačí k nám zařízení přinést na opravu a my už se o vše postaráme, bez spoluúčasti. Navíc se službou Next Business Day Výměna dostanete odpovídající zápůjční zařízení do druhého pracovního dne po celou dobu opravy. Cílem je mít vždy funkční zařízení, ať už se stane cokoliv. Obě tyto služby jsou volitelné.

Pružný model pronájmu

Každý klient potřebuje službu tak trochu „na míru”. Může to být potřeba obměňovat hardware častěji a zůstat na výkonnostní špičce anebo možnost vrátit zařízení například v případě odchodu zaměstnance. Délka služby je proto variabilní od 2 do 3 let a existuje zde i možnost předčasného vrácení zařízení.

KONTAKTUJTE NÁS
Pronájem Apple
nizke-naklady-apple

Nízké náklady & finanční výhoda

Životní cyklus zařízení zahrnuje několik plateb. První je jednorázová investice do zařízení. Dále musí podnikatelé u majetku jehož pořizovací cena přesahuje částku 40000 Kč bez DPH musí doplatit daň 19% až z 80% pořizovací ceny (záleží na zvoleném způsobu odepisování). Dalším nákladem jsou opravy náhradních dílů. U přenosných zařízení se cena za náhradní díl je průměrně 15000 Kč bez DPH. U stolních počítačů pak 20000 Kč bez DPH. Posledním nákladem je náklad na ekologickou likvidaci produktu.

Odkoupení starého vybavení

Poslední, nicméně velmi zajímavou vlastností produktu je možnost odkoupit stávající staré zařízení a umožnit tak jednodušší financování.

pronajem-imac

Ještě máte otázky?

Volejte a pište, těšíme se na Vás